Stylové oblečení za super ceny

Měsíční archív: Duben 2013

Společenské oblečení pro plnoštíhlé

Možností, jak se dnes plnoštíhlá žena může obléci do společnosti je v poslední době spousta. Nějaké to kilo navíc ať už je to na jakékoli partii, rozhodně není žádné tabu a žádná z vás se navíc nemusí obávat, že by snad na svou postavu nesehnala adekvátní oblečení. Je totiž jen potřeba vědět, kam zajít a co správně vybírat, protože pokud budou společenské šaty správně vybrány, můžete jimi zakrýt některé partie, které nechcete, aby byly vidět. A tak stejně je to i se svatebními šaty.

Svatební šaty pro plnoštíhlé 

Pokud si nejste zcela jisti správným výběrem svatebních šatů pro váš velký den a nemáte v tomto směru příliš moc zkušeností, pak rozhodně neváhejte a raději se svěřte do rukou zkušených odbornic ve svatebních salónech. Na první pohled byste si možná mohly myslet, že se jedná pouze o prodavačky, ale jsou to ženy, které už na první pohled vědí, co vám padne, kde ubrat nebo kde naopak přidat. A každá byste měla dát na jejich rady a zkušenosti. Každá žena bez ohledu na svou postavu může být ve svatební den krásná a to hlavně, pokud se bude držet rad těch zkušených.

Určitá pravidla ale platí nejen pro šaty, ale i pro samotné doplňky nebo svatební kytici, jejíž tvar opticky zeštíhlí.

Vložil Pro plnoštíhlé | Štítek , , | Zanechat komentář

Moderní oblečení pro baculky

Každá žena je krásná a to i přesto, že se na jejím těle nachází nějaké to kilo navíc. Nějaké to kilo navíc totiž bylo problémem možná tak před několika lety, ale rozhodně ne teď. Módní návrháři totiž myslí i na silnější postavy a tak není v dnešní době vůbec žádný problém, vybrat si to nejlepší do svého šatníku.

Každý si přijde na své 

Nákupem v obchodech pro plnoštíhlé zaručeně překvapíte své okolí.

Mnohdy je problém oblečení správně zkombinovat a to nejen z hlediska toho, aby k sobě jednotlivé kusy dokonale ladily, ale především z důvodu samotného výběru. Díky tomu, že se mnoho těch nejlepších moderních kousků pro baculky nachází v kamenných prodejnách se speciálním zaměřením, nachází se zde prodavačky s patřičnými zkušenostmi. Ty už od prvního pohledu na vás vědí, co vám padne a to nejen barevně, ale především velikostně. Moderním oblečením a jejich správnou kombinací vám tak dokonale pomohou zakrýt některé více problematické partie na vašem těle, které rozhodně nechcete navenek vystavovat světu. Módu pro baculky dnes najdete téměř v každém městě.

V sortimentu rozhodně najdete klasické volnočasové oblečení, ale i případně společenské šaty nebo kostýmky do společnosti. Stačí si jen vybrat.

Vložil Pro plnoštíhlé | Štítek , , , | Zanechat komentář

Oblečení pro těhotné

Těhotenství je období v životě ženy, kdy prochází řadou změn. Samozřejmě se týkají i formování postavy a ať chcete nebo ne, pomalu ale jistě začnete nabírat na váze. Některé ženy během těhotenství mají pouze zvětšené bříško a v oblasti zadečku a nohou naberou jen minimálně. Některé ale to štěstí nemají a porodu budou muset udělat všechno proto, aby přebytečná kila zase shodily. Během prvních měsíců těhotenství se ale stejně většina žen vystačí s klasickým oblečením, které už nějakou dobu leží v jejich šatníku. Během následujících měsíců ale budou muset velmi rychle vyrazit na pořádné nákupy.

Těhotným ženám velice sluší zejména obepnuté oblečení, ve kterém je vidět jejich chlouba a tou je právě bříško. Oblečení je velmi snadné vybrat, zkrátka vezmete to, co vám sluší, co se vám líbí a hlavně, v čem se cítíte pohodlně. Mnohdy ale těhotné budoucí maminky zapomínají hlavně na obuv, která se stává v posledních měsících těhotenství trošku problémem. Přes velké bříško se rozhodně neohnete a bez problémů si nezavážete tkaničky. Proto je třeba vybírat boty takové, které budou jednak pohodlné, určeny do adekvátního a momentálního ročního období a hlavně snadno nazouvací. V létě si hravě poradíte, v zimě možná budete potřebovat trošku pomoci.

Ideální je nakupovat v obchodech s těhotenskou módou, kde najdete spoustu zajímavých a velmi slušivých módních kousků.

Vložil Pro budoucí maminky | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Svatební oblečení pro matky

Svatba je velkou událostí v životě každého z nás. A to nejen v životě ženicha a nevěsty, ale i v životě obou jejich rodičů, kteří samozřejmě stojí o to, aby den jejich dětí byl tím nejlepším v životě. V této slavnostní události patří ale nejen radost, samozřejmě je to i starost. A to nejen s přípravami, ale i s oblečením. Kdo nezná zásady správného oblékání na svatbách svých nejbližších nebo známých, měl by se o nich rychle informovat. Zásady se totiž týkají zejména oblékání.

Maminky obou snoubenců by se měly předem dohodnout, zda půjdou na svatbu v šatech nebo v kostýmku. Vzájemně by se měly sladit a buď mít na sobě jedno, nebo druhé. Zároveň by se měly dohodnout jak na stylu oděvu, tak i na jejich barvě. Je to velmi důležité hlavně z hlediska celkového dojmu, ale i samotného pohodlí obou žen. Jedna ani druhá se tak nebude cítit trapně nebo příliš nespolečensky oblečená.

Přitom ale platí, že by maminky neměly mít příliš tmavé barvy na sobě. Rozhodně je nutné vyvarovat se černé nebo dokonce šedé, nevypadá to dobře.

Stejně jako by se měli vyvarovat příliš výrazným barvám, jako je červená nebo oranžová, barvy šatů hostů ani nejbližších příbuzných by totiž neměly nikdy převyšovat nad barvou nevěstiných šatů.

Vložil Na doma i do společnosti | Štítek , , , | Zanechat komentář

Oblečení pro miminko

Miminka rostou jako z vody. To dá pořádně zabrat a to nejen z hlediska běhání po obchodech a výběru vhodného oblečení, ale především to pocítí vaše peněženka. Pokud je dítko prozatím nenarozené, stejně je nutné vyrazit do obchodu a pořídit něco do základního vybavení pro dítě. A to je mnohdy těžké. Hlavně tehdy, čekáte-li první dítě a tak si nebudete velikostmi ani zdaleka jisti. Přinášíme vám několik rad, čemu se vyvarovat a jak nejlépe nakoupit oblečení pro novorozeňata.

Oblečení pro novorozeně

Vždy je dobré vybírat podle ročního období, do kterého se miminko narodí. Pochopitelně finančně nejnáročnější pro vás bude nakupování oblečení na zimu, kdy je nutné pořídit daleko víc věcí do základního vybavení než například na léto nebo začátek jara. V první řadě ale vždy hleďte na kvalitu materiálů, ze kterých je oblečení vyrobeno. A raději si za kvalitní oblečení připlaťte, než abyste kupovali obyčejné oblečení s tím, že po jeho nošení mohlo dítě mít alergickou reakci. Vhodné je vybírat hlavně v obchodech, které se vyloženě zaměřují na dětské oblečení.

Co se týče správné velikosti, je vhodné sebou na pomoc vzít maminku nebo kamarádku, kteří už mají ve výběru patřičné zkušenosti a dokonale tak odhadnou, jaké oblečení je pro dítě z hlediska velikosti vhodné, jaké bude malé nebo naopak příliš velké.

Vložil Pro budoucí maminky | Štítek , , , | Zanechat komentář

Fitness oblečení pro ženy

Každá žena a dívka chce mít postavu jako vystřiženou z časopisu. Ne každá má ale ten dar a pro svou pevnou postavu nemusí udělat ale vůbec nic. Většina z nás proto pravidelně navštěvuje fitness centra, kde si jednak vydechne od každodenních strastí a spěchu, ale hlavně udělá něco pro sebe, své tělo a spalování přebytečných tuků. A chcete-li se cvičením začít, pak jděte do toho, protože léto se kvapem blíží a je třeba začít tělo vysekávat do plavek. Co udělat jako první?

V první řadě si vyberte správné fitness centrum, které už na pohled bude příjemné, čisté a budete se v něm cítit dobře. Další krok je o něco finančně náročnější, je potřeba vybrat správné oblečení do fitness centra. Důležité je, aby bylo oblečení určeno pro sportovní účely a bylo pro vás zcela pohodlné. Jen tak si totiž zajistíte i pohodové cvičení, za kterým sem vyrážíte. Materiály oblečení by měly dobře sát pot, který se na vašem těle ukáže, ať chcete nebo nechcete. Je velmi důležité, abyste se v oblečení cítily dobře, neměly jste během cvičení pocit, že se koupete ve vodě.

Pozor si dejte i na vhodný výběr obuvi, kterou si zajisté čistou s sebou přibalíte do sportovní tašky. Obuv musí být pevná a opět pohodlná. Rozhodně se vyhněte sandálům nebo žabkám, ve kterých byste si tak akorát způsobily úraz.

Vložil Sportovní oblečení | Štítek , , , | Zanechat komentář

Domácí oblečení pro muže

Doma bychom všichni měli chodit v tom, co je nám pohodlné. Více méně ani nezáleží na tom, jak oblečení vypadá, protože přijde-li návštěva, stejně se všichni okamžitě převlékáme do klasického oděvu, většinou volíme džíny a volné tričko nebo tílko. Rozhodně ale ve vaší skříni nemohou chybět tepláky a tričko na doma. No není to tak?

Každý z nás se chce doma cítit pohodlně a většině z nás dokonce nezáleží ani na tom, jak doma vypadáme. Proč taky. Téměř nikdo, kromě lidí, co jsou na nás běžně zvyklí, nás taky nevidí.

Tak proč by se ženy měli doma líčit a muže oblékat do smokingů? Na to doma rozhodně nikdo nemá náladu. Chcete potěšit svého partnera a věnovat mu něco vhodného k nošení na doma? Pak rozhodně zavítejte do některého z obchodů současné módy a vyberte jen to nejlepší a hlavně nejpohodlnější. Muži doma rádi chodí jak v teplácích a tričku, tak i například v příjemném a hřejivém županu. Stačí jen vybrat to, co aktuálně potřebuje. A věřte, že nákupu rozhodně nebudete litovat a svého milovaného upřímně potěšíte.

Oblečení na doma pro muže je možné vybírat dokonce i na internetu. Volba je to jednoduchá, mnohdy dokonce i levnější a navíc tak oblečení můžete objednat z pohodlí domova.

Vložil Na doma i do společnosti | Štítek , , , | Zanechat komentář

Značkové oblečení pro děti

Na dětském oblečení by se rozhodně nemělo šetřit. Ale všeho s mírou, jak se říká. Při výběru záleží hlavně na tom, k jaké příležitosti bude vaše dítě oblečení nosit. Chcete-li pro dítě oblečení na písek nebo jen tak ven, pak není důvod, aby na sobě mělo oblečení za několik tisíc, když jej stejně během pěti minut zašpiní k nepoznání. Naopak chcete-li oblečení pro dítě například do školy nebo do školky, pak není důvod si za oblečení nepřiplatit. A pořídit rovnou značkové. Takové, které nebudete muset po dvou vypráních vyhodit do koše.

Při výběru dětského oblečení dbejte hlavně na kvalitu použitých materiálů a jejich pohodlí. Dětské oblečení vždy musí být pro dítě pohodlné a vyrobeno z materiálů, po kterých nevznikne žádná alergická reakce. Pokud snad ano, příště už jej nekupujte.

Problém by mohl nastat ve chvíli, kdy zjistíte, že je vaše dítě alergické na většinu běžně používaných materiálů.

Sice nevznikne klasická alergická reakce, ale dítě se po nošení některých kusů oblečení zkrátka osype. V tu chvíli je nutné vybírat jen oblečení na doporučení lékaře a jen z určitých materiálů. Snadno tak zjistíte, jakému oblečení se do budoucna vyvarovat.

V sortimentu značkového oblečení najdete jednak oblečení pro děti určené pro volný čas, tak i společenské oblečení pro děti. Stačí si jen vybrat.

Vložil Dětské oblečení | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Sváteční oblečení pro děti

I děti je nutné čas od času obléct svátečně a proto by jejich skříni rozhodně nemělo chybět sváteční nebo společenské oblečení, které je určeno k mnoha příležitostem a to nejen těm společenským. Výběr dětského oblečení záleží hlavně na tom, kam se společně s dětmi na akci chystáte, jak moc je významná. Pokud se chystáte zasednout ke štědrovečerní večeři, pak rozhodně doporučujeme držet se s noblesou trošku zkrátka a raději zvolit něco decentnějšího, ale přesto společenského, protože u stolu by vždy a všichni měli sedět dobře, hezky a hlavně čistě oblečeni. 

Jiné jsou ale případy, kdy se s dětmi chystáte do společnosti. Vašim úkolem bude pro tento večer obléci dokonale sebe, sladit se s partnerem – to je velmi důležité, ale i s dětmi a obléci je tak, jak je to do dané společnosti vhodné. Rovnou zapomeňte na šaty s volánky a přehnané barvy. Zvolte raději něco decentnějšího, jednoduché střihy, ale i barvy. A rozhodně nezapomínejte ani na účes, který by měl stylově ladit s šaty.

Společenské a sváteční oblečení pro děti dnes najdete v téměř všech kolekcích světových i českých módních návrhářů. Rozhodně není žádnou výjimkou, že dětské oblečení pro významné události je možné zakoupit i v klasických značkových obchodech.

Vložil Oblečení pro děti do společnosti | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Zumba oblečení pro děti

Zumba by se na první pohled mohla zdát jako sportovní cvičení a tanec v jednom, kam pravidelně chodí jen ženy. Pokud ale není hlídání, děti chtějí dělat to stejné jako maminky nebo prostě jen chcete vést děti ke sportu, pak nezbývá nic jiného, než děti taky zapojit do programu a vzít je sebou na hodinu zumby.

Stejně jako vy si vezmete na zumbu pohodlné oblečení, tak i své děti byste měli v tomto případě dostatečně vybavit. Doma jim v podstatě můžete dát jakékoli velmi lehké a prodyšné tepláčky, šatičky nebo jiné oblečení, které dobře odvádí pot a děti se v něm během pohybu cítí pohodlně. Na co byste ale v žádném případě neměli zapomínat a to nejen u dětí, ale i u sebe, je kvalitní obuv na sport a cvičení v sále.

Důležitá je i obuv

Kvalitní a dobře vybrané sportovní boty jsou totiž mnohem víc, než jen ochrana chodidel a kotníků, kterou vám budou zajišťovat. Velmi důležité je, aby obuv zajišťovala stabilitu, byla odpružená a tak při sportu nedostávaly nohy tolik zabrat, odolávala nadměrné zátěží a dodávala podporu, kterou sport vyžaduje.

Je třeba vybírat jen takovou obuv, která je pro sport určena a to konkrétně pro sport do šálu a jiných uzavřených prostor.

Vložil Sportovní oblečení | Štítek , , , , | Zanechat komentář